Ballina / KRYESORE / Leo Messi fitues i 'Topit të Artë"

Leo Messi fitues i 'Topit të Artë"

Leo Messi fitoi ‘Topin e Artë” .

Sipas tij ai asgjë nuk do të mund të bënte pa bashkëlojtarët e tij. “Ishte koha të kthehem sërish dhe ky trofe është special, pasi për dy vite kam shikuar Ronaldon nga audienca duke e fituar atë”, tha Messi.

“Nuk kam imagjinuar kaq shumë trofe kur isha i vogël. Pa bashkëlojtarët e mijë nuk do të mund të arrija asgjë”, tha ai. /infoglobi/p

Provo po ashtu

Irani është pezulluar nga gara ndërkombëare në xhudo

Irani është pezulluar nga gara ndërkombëare në xhudo për shkak të bojkotimit të atletëve izraelitë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.